Neden Biz

Pırıltı vizyon Dış Ticaret firması 2013 yılından beri faaliyetde olup, dekorasyon, iç mimarlık ve konsept projelerde genç ve dinamik ekibi ile Türkiye ve dünya çapında hizmet vermektedir. Pırıltı vizyon firmasının öncelikli hedefleri ithalatını ve distribütörlüğünü yaptığı ürünleri dekorasyon sektöründeki şeçkin mimari projeleri kazandırmaktır. İyi tasarımın pahalı olduğunu düşünüyorsanız kötü tasarımın maliyetine bakmalısınız sloganı ile yola çıkan firmamız, Türkiye genelinde distribütörlüğünü yapmış olduğu ürünlerin kalitesinde kesinlikle taviz vermemiş ve ürünlerini dünya rekabet gücü ile kıyaslanmayacak kadar seçkin şekilde arge araştırmaları ve kalite kontrol testlerine titizlikle önem vererek Türkiye pazarına sunmuştur.
Pırıltıvizyon firması digital ortamda bünyesinde bulunan web portalları ile piriltivizyon.com ve sivizeminkarosu.com olarak müşterilerine daha çabuk hizmet sunmayı benimsemiş ve globalleşen günümüz dünyasında en aktif çalışma şeffaflık müessesini kendisine ilke olarak edinmiştir.
Pırıltıvizyon Dış Ticaret firmasının çalışma şekli bayilik franchising network ve proje ağı bazında şekillenmiş Türkiye çapında öncü olmak üzere Avrupa ve Asya ülkelerinde en seçkin firmalara hizmet vermiş ve vermeyede devam edecektir.
Pırıltıvizyon Dış Ticaret ülke çapında başta İstanbul,Ankara ve Antalya olmak üzere yapı fuarlarına katılarak işitrakçi girişimci firmalara,girişimci yada projelerinde yenilikçi ürünler arayan sektör temsilcilerine birebir ulaşarak ürünlerinin fuar standında face to face ve showcase bazında tanıtımlarını en iyi şekilde yapmıştır.
Pırıltıvizyon Surfloor marka sıvı zemin karolarının Türkiye distribütörlüğünü 2013 senesinden beri yapmaktadır. Hedefimiz ithalatçı firma olarak distribütörlüğünü yaptığımız Surfloor Sıvı Zemin Karolarının Türkiyenin en seçkin projelerinde yeralmasını sağlamak olduğu gibi, pekçok firmayada dekorasyon sektöründe ve iç mimari sektörde Surfloor Sıvı Zemin Karolarının projelerde ve uygulama sonrasında projeye değer katan en iyi ve kaliteli ürün olduğunu kanıtlamaktır.
Pırıltıvizyon Dış Ticaret firması önümüzdeki yıllardada yenilikçi ürünlerin öne çıkan firması olarak yoluna devam edecektir.